Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4194
Stary 02.10.2008, 21:21
sorel napisał(a):Wyświetl post
Podniecacie sie jak to Marcelo zagral w ataku... a prawda jest taka ze poza jednym strzalem to NIC nie zagral. Ludzie to jest OBRONCA i niewiele wie na temat gry w ataku. Skorza wystawil go, prawdopodobnie liczac na jego wzrost przy stalych fragmentach gry. Marcelo przez caly czas biegal zagubiony, czasami nie wiedzial zbytnio co zrobic i jak sie ustawic. Nie robcie z niego na sile napastnika, bo napewno nim nie bedzie, przynajmniej nie w tak krotkim czasie
Myślę, że nikt się tym nie podnieca. To jest na zasadzie - jest gość, który spokojnie może grać w "11", ale na Jego pozycji - stoperze są Cleber i Głowa, których się nie da gdzie indziej przesunąć. Z drugiej strony jest dziura w napadzie bo mamy tylko Brożka więc niech Marcelo wejdzie i tam zagra. Gorszy niż Niedzielan, Dawid czy Mały przecież nie będzie, a nuż... Przecież trochę podobnie jest z Diazem. Skorża wstawił Go na lewą pomoc/skrzydło na zasadzie, że gorszy/bardziej statyczny niż MZ nie będzie bo to w tej chwili prawie niemożliwe, a może coś z tego będzie. No i MZ zapewne długo sobie teraz posiedzi na ławie. Tj. wszystko na zasadzie desperacji i łatania dziur, ale kto wie..
Ostatnio edytowane przez arti : 02.10.2008 o godz. 21:24.
Odpowiedz cytując