Cytat:
|
Mam dużo sympatii dla Sobolewskiego, ale nie chcę żeby dłużej grał w Wiśle. Zbyt wiele razy zawiódł. On ma umiejętności, ale nie ma psychiki.
|
Sobol zagrał dobrze w Londynie, w ostatnich ligowych meczach też spisywał się na plus. Moim zdaniem nie należy go skreślać, tylko dlatego, że dziś zmarnował świetną okazję