Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4193
Stary 02.10.2008, 21:20
Cytat:
Mam dużo sympatii dla Sobolewskiego, ale nie chcę żeby dłużej grał w Wiśle. Zbyt wiele razy zawiódł. On ma umiejętności, ale nie ma psychiki.
Sobol zagrał dobrze w Londynie, w ostatnich ligowych meczach też spisywał się na plus. Moim zdaniem nie należy go skreślać, tylko dlatego, że dziś zmarnował świetną okazję
Odpowiedz cytując