Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1241
Stary 02.10.2008, 21:19
South napisał(a):Wyświetl post
jakie dla NAS ?


ja serio pytam
takie dla nas że jesli Lech zdobędzie wiecej pkt. mistrz karju będzie rozstawiony a nasze druzyny nie bede szalec od I rundy kwalifikacyjnej UEFA Cup. innymi słowy podniesie to nasze miejsce w rankingu i Wisła (mistrz A.D 2008-2009 )będzie bazowac na współczynniku kraju (wyższym).
jakbyśmy mieli to w tym sezonie byłby Beitar ale Barca już nie... ale to gdybanie
Odpowiedz cytując