South napisał(a):

jakie dla NAS ?
ja serio pytam
|
takie dla nas że jesli Lech zdobędzie wiecej pkt. mistrz karju będzie rozstawiony a nasze druzyny nie bede szalec od I rundy kwalifikacyjnej UEFA Cup. innymi słowy podniesie to nasze miejsce w rankingu i Wisła (mistrz A.D 2008-2009

)będzie bazowac na współczynniku kraju (wyższym).
jakbyśmy mieli to w tym sezonie byłby Beitar ale Barca już nie... ale to gdybanie
