Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 02.10.2008, 21:19
TSman napisał(a):Wyświetl post
diety nie mam... nie wyrobilbym raczej\
tylko ta kreatyna(no i b. duze ilosci wody pije)
olimpowska ta kreatyna
Dieta nie musi być wcale droga, zależy czy chcesz podczas niej schudnąć czy przytyć
Odpowiedz cytując