Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
105
02.10.2008, 21:19
TSman
napisał(a):
diety nie mam... nie wyrobilbym raczej\
tylko ta kreatyna(no i b. duze ilosci wody pije)
olimpowska ta kreatyna
Dieta nie musi być wcale droga, zależy czy chcesz podczas niej schudnąć czy przytyć
KosaPS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KosaPS
Znajdź inne posty napisane przez KosaPS