kotyrek napisał(a):

A teraz Colin na spokojnie przeczytaj co napisałeś jeszcze raz.....
Myślę że za dużo przebywasz w otoczeniu naszych piłkarzy....
|
W otoczeniu naszych piłkarzy czy trenerów nie przebywam w ogóle, czasem wpadam na otwarty trening by zobaczyć w jakiej formie są poniektórzy piłkarze, jak grają nowi piłkarze. Nie trzeba być kimś z bliskiego otoczenia klubu by wysnuć takie wnioski jakie wysnułem. To po prostu trzeźwa ocena sytuacji, możliwości klubu i troska o jego dobro na przyszłość.