Wyświetl pojedynczy post
Blat Wywiad
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4185
Stary 02.10.2008, 21:08
Jak piszecie takie pierdoły jak "Czemu Skorża nie gra dwoma napastnikami?" "Trener do wymiany" "Sobol cienias" Itd te wszystkie personalne ataki na piłkarzy i trenera to chętnie bym każdemy kto tak pisze lepe w czółko wypłacił. Zajmijcie się kibicowaniem Lecha a od Wisły wara.

TYLKO WISLA
Odpowiedz cytując