Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 02.10.2008, 21:07
Blat Wywiad napisał(a):Wyświetl post
Napiszę w ten sposób. Jak czytam komentarze niektórych osób mieniących się kibicami Wisły, sezonowców pie...olonych to chciałem im powiedzieć jedno H..j wam w dupe frajerstwo. Wisła nie potrzebuje kibiców sezonowych.

TYLKO WISLA
Mysle ze tym miłym akcentem mozemy zakonczyc kwestie udzialu Wisly w Puchaarch Europejskich
Odpowiedz cytując