Blat Wywiad napisał(a):

Napiszę w ten sposób. Jak czytam komentarze niektórych osób mieniących się kibicami Wisły, sezonowców pie...olonych to chciałem im powiedzieć jedno H..j wam w dupe frajerstwo. Wisła nie potrzebuje kibiców sezonowych.
TYLKO WISLA
|
Mysle ze tym miłym akcentem mozemy zakonczyc kwestie udzialu Wisly w Puchaarch Europejskich
