Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4180
Stary 02.10.2008, 21:02
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Witam!! [..]
Życzę Skorży ,żeby jak najwięcej miał w składzie "Brożków" a jak najmniej "Cantorów" , "Baszczyńskich" i "Sobolewskich" co albo stoją i się patrzą jak krowa na malowane wrota albo nie potrafią trafić do bramki będąc w klarownej sytuacji. Jednym słowem nie "Wisło nic się nie stało" tylko Wisło kompromitacja i padaczka.
Acha, już się zaczyna. Pękł balonik?

Brożek, którego wymieniłeś, zawsze do bramki trafiał? Powiało nowością na tym forum, nowy winny to Soból. Radek, po co strzelałeś w Atenach, łatwiej by szło niektórym gnojenie.

A tak, cóż. Prężna sekcja footballmanagerska zacznie wynosić na ołtarze naszego niedoszłego def pomo z Brazylii, którego nie widziała jeszcze na oczy. Do Zabrza nie pojadą, bo nie leży za granicą.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując