Mario Nh napisał(a):

Zarejestrujcie sie na forum Amici i tam składajcie gratulacje...
Jebie mnie ten ranking. Przyjdzie co do czego i wpadniemy jako rozstawieni na Milan a Amica znów jak jakieś patałachy co nie potrafią utrzymać prowadzenia.
Pozdrowie was kiedy Amica na tym zdobytym dla Polski rankingu zagra w el. do L.M.
lalalalala.... nie ma Lecha... lalalala... jest Amica ! 
Wiem jakie znaczenie mają słowa
" Tylko Wisła ! "
|
ah ta zazdrość...
dajcie spokój bo pisanie takich głupstw sprawia że nas kibiców Wiłśy nikeidy nie da sie traktowąc poważnie..
nie można szczerze powiedzieć że Lechwoi naleza sie gratulację za bardzo porządną grę i jeden z bardziej dramatycznych meczów ostatnich miesiecy w polskiej kopanej.
licza sie dla nas ptk. do rankingu.
Brawo Lech , nam sie nie udała ale nie ujmuje nam to ż jesteśmy ciankimi bolkami ! Jesteśmy najleopsza drużyną w Pl . , aze noga nam sie podwineła w UEFA..trudno takie zcyie

za rok będzie lepiej