Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1234
Stary 02.10.2008, 20:55
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Zarejestrujcie sie na forum Amici i tam składajcie gratulacje...

Jebie mnie ten ranking. Przyjdzie co do czego i wpadniemy jako rozstawieni na Milan a Amica znów jak jakieś patałachy co nie potrafią utrzymać prowadzenia.

Pozdrowie was kiedy Amica na tym zdobytym dla Polski rankingu zagra w el. do L.M.

lalalalala.... nie ma Lecha... lalalala... jest Amica !

Wiem jakie znaczenie mają słowa

" Tylko Wisła ! "

ah ta zazdrość...
dajcie spokój bo pisanie takich głupstw sprawia że nas kibiców Wiłśy nikeidy nie da sie traktowąc poważnie..
nie można szczerze powiedzieć że Lechwoi naleza sie gratulację za bardzo porządną grę i jeden z bardziej dramatycznych meczów ostatnich miesiecy w polskiej kopanej.
licza sie dla nas ptk. do rankingu.
Brawo Lech , nam sie nie udała ale nie ujmuje nam to ż jesteśmy ciankimi bolkami ! Jesteśmy najleopsza drużyną w Pl . , aze noga nam sie podwineła w UEFA..trudno takie zcyie za rok będzie lepiej
Odpowiedz cytując