Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4174
Stary 02.10.2008, 20:51
Naszym najwiekszym problemem byla paradokslanie slaba liga.Wygrywanie przewaga 14 punktow,to wszyscy piali z zachwytu i pozniej sie to konczy tak jak dzis . Jest pytanie co dalej ,bo na obecna chwile Lech jest najlepszym zespolem i ciekawe czy dla Cupiala bedzie to bodziec zeby ich znow przescignac ,czyli kupic pilkarzy itd .Tak wiec na dluzsza mete (tylko co u nas w klubie bedzie to nikt nie wie) konkurencja i lepsza liga powoli powoli moze sprawiac ze bedzie sie podnosil poziom ligi .Mam nadziej ze w koncu cos sie zmieni w PZPN i ktos normalny tam bedzie rzadzil ,zeby ludzie chceili inwestwowac w pilke nozna
Odpowiedz cytując