Zle sie stało ze Lech wygrał... w poznaniu jest wielkie Halo na pilke nożna... awans to dodtkow pieniadze nie tylko za transmisje czy pamiatki.. mysle ze dzieki temu sponsorzy sypna wieksza kasa...
a caly ten ranking mam w dupie. kazda druzyna powinna zbierac punkty dla siebie. co z tego ze Wisła zdobyla najwiecej punktow z polskich druzyn w pucharach ostanimi czasy

? Zero... to my trafilismy Na drużyne Angielska a Lech na Austrie..