Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4165
Stary 02.10.2008, 20:28
Patrzac obiektywnie ,to mysle ze my kibice Wisly jestesmy jakimis naiwniakami zyjacymi w chmurach . Co roku marzymy o wielkich podbojach ,ale tak naprawde to jest nierealne.Budzet naszego klubu jest kilkakrotnie mniejszy od Szachtara i kilkanascie razy mniejszy od dzisiejszego rywala 20 zespolu Premeirship to naprawde oszukujemy sie i to od dobrych paru lat . Mowi sie ze pieniadze nie graja ,ale niestety graja .
Raz ze nie ma pieniedzy ,to jeszcze klub jest zarzadzany malo profesjonalnie.A to brakuje trenera sciaga sie jakiegos Okuke, a to nie ma pilakrzy :Mistrz Polski korzysta z uslug Tomka Dawidowskiego goscia ktory 3 lata jest kontuzjowany ,naprawde na co my liczymy ?
Odpowiedz cytując