Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 02.10.2008, 20:27
świetny mecz ! Współczuje ludziom którzy nie potrafią się cieszyć z awansu Polaków do fazy grupowej. Trudno ,niektórych kompleksów się nie wyleczy. Moje spostrzeżenie po dzisiejszych dramatycznych meczach jest takie że mimo wszystko coś ruszyło w piłce klubowej. Gdyby nie nasze przefatalne losowania pewnie też gralibyśmy w pUEFA<no albo gdyby Sobol zamknął oczy i uderzył jak trzeba >. Lech awansował ,miał dużo słabszego rywala ,ale dzisiaj był przez cały mecz zdecydowanie lepszy od Austrii. Ja tam skakałem po bramce dla lecha< może znowu ban za niepopularne treści?> nie żebym się jakoś podpalał "moda na Lecha". Gdyby Legia awansowała tez bym się jarał. Smutne i zgorzkniałe życie i mają Ci co nie potrafią docenić dobrego futbolu
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując