No przecież nikt nie powie ,że Lech nie miał farta.Gdyby nie Groclin...

Ale tak bez żartów, brawa dla Lecha za naprawdę porywający mecz.Szkoda nas ,ale dziś wygrać z Tottenhamem i z sędzią nie było nam dane... Już mam dość tych pomyłek sędziowskich na niekorzyść polskich zespołów.