Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: K-ów
Offline
#
4149
02.10.2008, 20:14
na "+" z dzisiejszego, atmosfera na D.... poziom światowy...
na "-" i to potężny- postawa Mauro ...
jak już chcecie szukać tego który zawalił najbardziej podaje kandydata, a od Sobola wara, bo to serce tej drużyny....
dadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dadek
Znajdź inne posty napisane przez dadek