Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 02.10.2008, 20:11
Wiślak_358 napisał(a):Wyświetl post
Z jednego się cieszę że Wiśle odpadł jeden rywal z walki o mistrzostwo bo lech nie poradzi sobie w lidze i w pucharach na 100%
A czemu ma sobie nie poradzic ? W lidze jest w rundzie do rozegrania 3,4 mecze , reszta dostaje baty w cuglach po 3-0 .Mysle ze te 4 mecze pucharowe dodtakowo im dodadza sila ,a jak odpadna to cala runde wiosenna beda grali "bez obciazen"
Wisla musi kupic pilkarzy a nie liczyc na cuda ,bo cudow nei bylo ,bylo 1-4 na Reymonta
Odpowiedz cytując