Macko92 napisał(a):

|
Czy na pewno Marcelo jest tak dobry w ataku? Ok, ładnie zagrał przez te kilka minut, miał tam pare okazji. Ma dobre warunki fizyczne, ale, jeśli się myle to mnie poprawcie, Marcelo grał i przyszedł do nas jako obrońca. Nie róbmy z niego napastnika po 15 minutach gry.
|
Np. z Dawidowskiego robi się napastnika od ponad 15 miesięcy.
Powiem Ci tyle, że zarówno w obronie ale i również w ataku - pomimo tych 15 minut postawiłbym - tak jak Skorża, czyli - na Marcelo.