Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak_358
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z Kątowni
Offline
#
1219
02.10.2008, 20:09
Z jednego się cieszę że Wiśle odpadł jeden rywal z walki o mistrzostwo bo lech nie poradzi sobie w lidze i w pucharach na 100%
Wiślak_358
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak_358
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak_358