Gwiaździsty napisał(a):

|
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Poznańskie prostaki weszły na salony. Nic tam nie zdziałają a siły na ligę potracą. Pierdoły o ich silnej ławce to można było właśnie dzisiaj zobaczyć. Z marną Austrią strzałem rozpaczy przeszli dalej. Na 3;2 to makiem siał na ich stadionie. Cisza i jak powiedział sprawozdawca cały stadion włączył sie do śpiewu dopiero w ...82 min. (po golu na 3:1).
|
Czepiasz się, przecież oni mają najlepszych kibiców w Polsce, fanatyczni, zawsze głośno dopingujący bez względu na wyniki. Do tego jeszcze skaczą, klaszczą i machają koszulkami nad głową, a my to do snu śpiewamy

.