Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 02.10.2008, 20:00
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Poznańskie prostaki weszły na salony. Nic tam nie zdziałają a siły na ligę potracą. Pierdoły o ich silnej ławce to można było właśnie dzisiaj zobaczyć. Z marną Austrią strzałem rozpaczy przeszli dalej. Na 3;2 to makiem siał na ich stadionie. Cisza i jak powiedział sprawozdawca cały stadion włączył sie do śpiewu dopiero w ...82 min. (po golu na 3:1).
Odpowiedz cytując