Wyświetl pojedynczy post
GJ1906
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 02.10.2008, 19:59
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
Jaki fart ? chyba taki że Lech grał 120 minut a my gralismy 15... Szczęscie sprzyja lepszym, sprzyja prezesom którzy nie żałowali kasy na transfery i piłkarzom którym chce się grac.

Zabawne a myślisz ze Lech to by se tak pograł frywolnie przy Tottenhamie jak przy Austrii...śmiem wątpić, zamiast tak pierdzielić głupoty o kasie i prezesach porównaj klasę przeciwników, mimo że w dołku to ma takich zawodników którzy są dużo lepsi od zespołu Austrii, jednak fart...w losowaniu
Odpowiedz cytując