jasnyGwint napisał(a):

|
Jaki fart ? chyba taki że Lech grał 120 minut a my gralismy 15... Szczęscie sprzyja lepszym, sprzyja prezesom którzy nie żałowali kasy na transfery i piłkarzom którym chce się grac.
|
Zabawne a myślisz ze Lech to by se tak pograł frywolnie przy Tottenhamie jak przy Austrii...śmiem wątpić, zamiast tak pierdzielić głupoty o kasie i prezesach porównaj klasę przeciwników, mimo że w dołku to ma takich zawodników którzy są dużo lepsi od zespołu Austrii, jednak fart...w losowaniu