Wyświetl pojedynczy post
Macko92
Junior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4137
Stary 02.10.2008, 19:59
medyk napisał(a):Wyświetl post
Dobrze było i dobrze jest nie ma co gadać tylko mistrza trzeba zrobić.
No niewiem czy jest tak dobrze, zdobycie majstra nie będzie w tym sezonie należało do najłatwiejszych zadań. Bo, nie daj Bóg, pare kontuzji, pare kartek się złapie (odpukać w niemalowane i wypluć przez lewe ramie) i rozsypuje się nam skład. Kompletny brak ławki rezerwowych w tym sezonie, gdzie myśmy rozpuścili ten dobytek z zeszłego roku? W zimie musimy podjąć jakieś duuuże zakupy, najlepiej hurtem, dużo i ze zniżkami.
Odpowiedz cytując