Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4135
Stary 02.10.2008, 19:57
thechris,

Jak mozesz porownywac te dwa mecze ? Lech by z Tottenhamem nawet bramki nie strzelil. Natomiast podejrzewam, ze taka Austrie Wisla zjadlaby na sniadanie spokojnym 3:0.
To druzyny zupelnie roznych klas.

Jedyny kto mi sie podobal u Wiedenczykow to Acimovic. Za takich graczy mozna placic miliony euro i oferowac gaze liczone w setkach tysiecy.
Odpowiedz cytując