Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 02.10.2008, 19:56
Mecz naprawdę pasjonujący. Lech nie zagrał wielkiej piłki, ale i tak wyglądało to o klasę lepiej niż nasza dzisiejsza kopanina. Zresztą różnicę między drużynami widzieliśmy niecałe trzy tygodnie temu na Reymonta. Dobrze, że awansowali, bo moim zdaniem na dwa fronty sobie nie poradzą i jest szansa zdystansować ich w lidze.

A za Lewandowskiego to Bednarza wypieprzyłbym z Wisły na zbity pysk.
:/
Odpowiedz cytując