Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4134
Stary 02.10.2008, 19:56
nesta napisał(a):Wyświetl post
Scenariusz nie jest najgorszy... Lech przeszedl dalej i bedzie musial laczyc gre w lidze z pucharem UEFA. A u Smudy nigdy nie bylo z tym rozowo. Priorytetem jest mistrzostwo w tym sezonie.
Ciężko żeby w naszej sytuacji po odpadnięciu z pucharu priorytetem było coś innego.. normalnie piszesz jakbyśmy jakiś dylemat mieli co wybrać
Odpowiedz cytując