nesta napisał(a):

|
Scenariusz nie jest najgorszy... Lech przeszedl dalej i bedzie musial laczyc gre w lidze z pucharem UEFA. A u Smudy nigdy nie bylo z tym rozowo. Priorytetem jest mistrzostwo w tym sezonie.
|
Ciężko żeby w naszej sytuacji po odpadnięciu z pucharu priorytetem było coś innego.. normalnie piszesz jakbyśmy jakiś dylemat mieli co wybrać
