Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 02.10.2008, 19:55
A my za to strzelamy pechowe samobóje, trafiamy w słupki i do tego losujemy zawsze najtrudniejszego rywala z możliwych -_-'. Głupi ma zawsze szczęście... :|||
Odpowiedz cytując