Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
1211
02.10.2008, 19:55
A my za to strzelamy pechowe samobóje, trafiamy w słupki i do tego losujemy zawsze najtrudniejszego rywala z możliwych -_-'. Głupi ma zawsze szczęście... :|||
fst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fst
Znajdź inne posty napisane przez fst