Martineq napisał(a):

|
Brawa dla Lecha i tyle w temacie. Nie grali jakos wybitnie , ale sa dalej i z tego trzeba sie cieszyc.
|

Jak oni nie grali dzis wybitnie to w takim razie co gralismy my dzis
Lech jest najlepsza druzyna w Polsce na obecna chwile i zadne zaklinanie rzeczywistosci tego nie zmieni