Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 02.10.2008, 19:54
Martineq napisał(a):Wyświetl post
Brawa dla Lecha i tyle w temacie. Nie grali jakos wybitnie , ale sa dalej i z tego trzeba sie cieszyc.
Jak oni nie grali dzis wybitnie to w takim razie co gralismy my dzis
Lech jest najlepsza druzyna w Polsce na obecna chwile i zadne zaklinanie rzeczywistosci tego nie zmieni
Odpowiedz cytując