Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
larry
Member
Od: 11.2003
Skąd: tam gdzie chcę
Offline
#
1209
02.10.2008, 19:54
ja też im gratuluje. walczyli cały czas (oprócz momentów kiedy pajacowali w polu karnym rywala).
trzymam za nich kciuki w fazie grupowej.
Oszczędzaj i inwestuj z głową!
_____________________________
Leveling & Honor PvP World of Warcraft
larry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do larry
Odwiedź stronę domową użytkownika larry!
Znajdź inne posty napisane przez larry