Wyświetl pojedynczy post
larry
Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: tam gdzie chcę

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1209
Stary 02.10.2008, 19:54
ja też im gratuluje. walczyli cały czas (oprócz momentów kiedy pajacowali w polu karnym rywala).
trzymam za nich kciuki w fazie grupowej.
Odpowiedz cytując