Natkan napisał(a):

Lecha nie lubie ale w pucharach jestem za Polską niezależnie jaki zespoł więc w sumie się ciesze dodatkowe punkty do rankingów i to także dobrze dla Wisły jak mistrza zdobędziemy
|
no są punkty ,a później my trafiamy na Tottenham a pyry na Austrie , zajebiście sprawiedliwie
czekam tylko aż sie porobią w Krakowie fc Amici ,które przecież tu od zawsze były tylko sie nie ujawniali
