Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1208
Stary 02.10.2008, 19:54
Natkan napisał(a):Wyświetl post
Lecha nie lubie ale w pucharach jestem za Polską niezależnie jaki zespoł więc w sumie się ciesze dodatkowe punkty do rankingów i to także dobrze dla Wisły jak mistrza zdobędziemy

no są punkty ,a później my trafiamy na Tottenham a pyry na Austrie , zajebiście sprawiedliwie


czekam tylko aż sie porobią w Krakowie fc Amici ,które przecież tu od zawsze były tylko sie nie ujawniali
Ostatnio edytowane przez South : 02.10.2008 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując