Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 02.10.2008, 19:53
Smiac mi sie chcialo z "najlepszych kibicow w Polsce" przy 1-1 i 3-2. Szybko sie w dupach przewrocilo.
Czekam tylko na komentarze w sieci o przegranej Wisly z "ostatnia druzyna" Premiership
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując