Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 02.10.2008, 19:51
Mecz bardzo ciekawy, dramatyczny i szczęsliwie zakończony dla Lechitów. Chociaż jedna drużyna polska w grupie PUEFA. Mogła być jeszcze Wisła, ale jednak się nam nie udało.

Gratulacje dla Lecha i powodzenia w grupie.
Odpowiedz cytując