|
Mieli więcej szczęścia niż umiejętności. Mowa o Lechitach rzecz jasna. Ale przynajmniej grali cały mecz, czego niestety nie można powiedzieć o naszych graczach... Widać da się. Da się nawet gdy sędzia gwizda pod rywala i nie do końca udaje się realizować założenia taktyczne.
|