Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1193
Stary 02.10.2008, 19:46
wiedzialem ze Lech to strzeli kiedys.

a komentatora to malo sie nie posra. "karny 100% napewno.... jednak nie" .... "teraz napewno karny.... sedzia mial racje".

co nie zmienia faktu ze mecz ciekawy
Odpowiedz cytując