Dobrze było i dobrze jest nie ma co gadać tylko mistrza trzeba zrobić. Jedyne co mnie irytuje to pieprzenie o niezrealizowanych założeniach.. poprostu przegraliśmy i tyle.
P.S.
Pora meczu z dupy

bankowo bym i wiele ludziposzedł gdyby mecz był chociaż o 18..