|
Dziś nie było tego błysku co z Barceloną i Beitarem - przestraszyli się , uwierzyli że łatwo ich pykną czy to po prostu nie był ich dzień. To były dwie w miarę równorzędne drużyny. Nie udało się bardzo szkoda.
My też nie błyszczeliśmy gdy szły dobre akceje były spięcia - D wrzało - poza tym było słabo. Widać taki dzień do dupy.
Skorża zostanie - natomiast boję się że porażka może zadecydować że Paweł zimą pójdzie
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 02.10.2008 o godz. 19:32.
|