Wyświetl pojedynczy post
matt_21
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4124
Stary 02.10.2008, 19:24
Wstyd jest !!!!!! Bo można było grac od 1 minuty tak jak grali w końcówce, ale Wisła prawie cały mecz grała asekuracyjnie, aby nie stracic, niestety jeśli ma się bramkę do odrobienia to trzeba ryzykowac, nie zaryzykowali zagrali zachowawczo i wynik jest jaki jest, to że stac było ten zespół na awans pokazali w końcówce, zawiodła taktyka i psychika tyle w temacie. Aha i od następnego meczu Marcelo za Głowackiego do 1 składu.
Odpowiedz cytując