|
Widze ''+'' z tego meczcu, Diaz, naprawde chlopak nam sie wyrabia, wiekszosci akcji szla przez niego, czasami sobie nierazdzil ale badzi co badzi to byl Tottenham, podanie do Pawla, klasa. Mysle ze jeszcze troche czasu i na LEWYM SKRZYDLE, podkreslam to, a dokladnie w II linii bedzie naszym lekiem na brak jednego strony (Boguski sam na bokach niebedzie wreszcie biegal). Lobo powoli wraca do formy, a wiec zapowiada sie pasjonujaca walka o miejsce w skladzie, a do tego jeszcze Zieniu, ktorem napewno kryzysk kiedys przejdzie.
|