Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4120
Stary 02.10.2008, 19:18
Widze ''+'' z tego meczcu, Diaz, naprawde chlopak nam sie wyrabia, wiekszosci akcji szla przez niego, czasami sobie nierazdzil ale badzi co badzi to byl Tottenham, podanie do Pawla, klasa. Mysle ze jeszcze troche czasu i na LEWYM SKRZYDLE, podkreslam to, a dokladnie w II linii bedzie naszym lekiem na brak jednego strony (Boguski sam na bokach niebedzie wreszcie biegal). Lobo powoli wraca do formy, a wiec zapowiada sie pasjonujaca walka o miejsce w skladzie, a do tego jeszcze Zieniu, ktorem napewno kryzysk kiedys przejdzie.
Odpowiedz cytując