|
Szkoda, bo mieliśmy duże szanse na wygraną, jak słusznie Skorża mówi.
Gdyby Sobol się na techniczny strzał nie silił tylko przyładował (a ma z czego) to by bramkarza z piłką do bramki wrzucił; poprzeczka, szczupak Brozia, strzał Marcelo i jeszcze przynajmniej dwie sytuacje w których właściwie musiało wpaść ... i nie wpadło.
Chłopaki zagrały początek meczu i początek II połowy mizernie ale i tak przy odrobinie szczęścia wygrali byśmy awans.
Szkoda ....
|