|
jestem również rozgoryczony, smutny i wszystkie najgorszej maści uczucia są we mnie ale cóż trudno.. bywa.. choć TT był dziś do przejścia..;/
co do Arka to myśle że on to będzie przeżywał jak nikt inny, przecież jest kapitanem WISŁY, dalej go uważam za jednego z najlepszych polskich stoperów...
dużym plusem jest gra Diaza, fajnie sie wyrobił, umie podać, strzelić, przedryblować i jest bardzo waleczny, moim zdaniem powinien posłać Mauro na ławkę..
uff ale Wojtek Łobodziński miał szczęście, że to nie on strzelił tego samobója, wszak byście go chyba żywcem zakopali ;]
wyluzujcie już... emeocje opdają powoli... naszym celem jest Mistrzostwo i kolejna batalia o zaistnienie w europie..
|