Wyświetl pojedynczy post
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4114
Stary 02.10.2008, 19:04
Według mnie Marcelo to będzie taki lepszy Darek Dudka czyli zapchajdziura mam nadzieje że inaczej to się skończy i nie będzie tak bardzo chciał wyjeżdżać za granice

Jesteśmy z Wami dla Nas jesteście Mistrzami
Odpowiedz cytując