mr_kwolf napisał(a):

|
A jaki był sens trzymania Cantoro na boisku który największe zagrożenie stwarzał pod naszą bramką... Łobodziński to samo. Skorży brakuje tego co potrafił zrobić np. Leo w meczu z Kazachstanem, zrobić zmiane po to żeby wstrząsnąc drużyną.
|
mieliśmy grać w dziewięciu? Kogo miał wpuścić?