Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4112
Stary 02.10.2008, 18:51
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
A jaki był sens trzymania Cantoro na boisku który największe zagrożenie stwarzał pod naszą bramką... Łobodziński to samo. Skorży brakuje tego co potrafił zrobić np. Leo w meczu z Kazachstanem, zrobić zmiane po to żeby wstrząsnąc drużyną.
mieliśmy grać w dziewięciu? Kogo miał wpuścić?
Ddf
Odpowiedz cytując