Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4110
Stary 02.10.2008, 18:47
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Sam sobie odpowiedziałeś...

Nie wiem, czy wprowadzenie Niedzielana czy Małeckiego, cokolwiek by zmieniło...
A jaki był sens trzymania Cantoro na boisku który największe zagrożenie stwarzał pod naszą bramką... Łobodziński to samo. Skorży brakuje tego co potrafił zrobić np. Leo w meczu z Kazachstanem, zrobić zmiane po to żeby wstrząsnąc drużyną.

wislakkowalski - i bardzo dobrze że nie "sparzyłeś" się kupując bilet na mecz bo pewnie w 60 minucie wyszedłbyś ze stadionu a takim kibicom dziękujemy.

"Czy wygrywasz, czy nie..."

EDIT:

Kogo miał wpuścić na Cantoro? Chętnie bym zobaczył Baretto (Barreto?), ale pewnie skończy się na tym że w zimie zostanie znowu wypożyczony bo nie da się wygryźć ze składu żelaznego pewniaka - Cantoro.
Konrad. - może i bylibyśmy w 9 ale Hamy grałyby w 11 a nie w 12. Cantoro to dzisiaj grał mega żenade i ta strata po której Bent mógł zdobyć bramke to już mistrzostwo było
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 02.10.2008 o godz. 18:56.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując