Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4109
Stary 02.10.2008, 18:47
wislakkowalski napisał(a):Wyświetl post
CZESC WSZYSTKIM! pamietacie mnie nienormalni optymisci? zaraz po zakonczeniu sezonu napisalem - szanse na awans do ligi mistrzow sa ZEROWE. Okazalo sie ze rowniez faza grupowa PUEFA to takze za wysokie progi. I prosze - nie pierniczcie o szczesciu nieszczesciu slupkach sedzim i tak dalej bo to samo dzieje sie co rok i rok w rok mamy takiego samego kaca.
Bogu dzieki ze nie wydalem pieniedzy na bilet; sparzylem sie juz na lechu. i teraz nie placze jak inni.
Jedyny plus to to ze raczej powalczymy i moze wygramy mistrzostwo - chyba ze wislacy sie zalamia.
Jedno pytanie, nazywasz siebie "kibicem Wisly Krakow" ?

PS. Nazwy klubow piszemy z duzej litery - troche kultury napinaczu
Odpowiedz cytując