Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4108
Stary 02.10.2008, 18:46
Za wysokie progi , bo trafiliśmy na zbyt mocne drużyny ! nie uważasz ? A niby czemu mają się załamać Mam nadzieję ,że w następnych latach będziemy mieli więcej szczęścia

Nienormalni optymiści o to w tym chodzi ..My wierzymy w Wisłę ,może ty nie
Odpowiedz cytując