Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4104
Stary 02.10.2008, 18:38
Szkoda takiej totalnej bezbarwności w naszym wykonaniu. Siły w ofensywie nie mamy żadnej, dlatego szkoda ciągłego forsowania gry dwom defensywnymi pomocnikami. Z dobrą drużyną jak TT Sobol i Mauro nie potrafią ani zneutralizować rywala, ani zagrać czegoś sensownego do przodu.

Brakowało niewiele. Żal sama do siebie może mieć RN i Cupiał. U nas to jednak nie nowość tylko norma, tak było w 2003, 2005, 2006 i obecnie i tak bedzie pewnie nadal.
:/
Odpowiedz cytując