|
Szkoda takiej totalnej bezbarwności w naszym wykonaniu. Siły w ofensywie nie mamy żadnej, dlatego szkoda ciągłego forsowania gry dwom defensywnymi pomocnikami. Z dobrą drużyną jak TT Sobol i Mauro nie potrafią ani zneutralizować rywala, ani zagrać czegoś sensownego do przodu.
Brakowało niewiele. Żal sama do siebie może mieć RN i Cupiał. U nas to jednak nie nowość tylko norma, tak było w 2003, 2005, 2006 i obecnie i tak bedzie pewnie nadal.
|