Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4102
Stary 02.10.2008, 18:25
Żal sytuacji Sobola (przynajmniej nie wywrócił się jak z Beitarem).
Zal samobója.
Żal słupka.
Żal szczupaka Brożka.

Trochę szczęścia i byśmy awansowali. Szkoda, że dopisywało nam ono z Barceloną w Krakowie. Zamieniłbym te zwycięstwo na wygraną z Tottenhamem.
Odpowiedz cytując