|
Żal sytuacji Sobola (przynajmniej nie wywrócił się jak z Beitarem).
Zal samobója.
Żal słupka.
Żal szczupaka Brożka.
Trochę szczęścia i byśmy awansowali. Szkoda, że dopisywało nam ono z Barceloną w Krakowie. Zamieniłbym te zwycięstwo na wygraną z Tottenhamem.
|