Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4098
Stary 02.10.2008, 18:19
Żeby mozna było grać z nimi 1 na 1 to trzebaby było takich Stiliciów z 3 kupić do składu. A to jest wydatek rzędu 2 mln euro. Jak dla nas obecnie to nie jest możliwe.
Odpowiedz cytując