Wyświetl pojedynczy post
puma_84
Member
 
Od: 06.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4097
Stary 02.10.2008, 18:19
miałem napisanego posta, ale krew mnie zalewa i skasowałem zeby nikt nie poczuł się urażony nie winie piłkarzy ale zarząd po głebszym przemyśleniu całej sprawy
Odpowiedz cytując