Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
puma_84
Member
Od: 06.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
4097
02.10.2008, 18:19
miałem napisanego posta, ale krew mnie zalewa i skasowałem zeby nikt nie poczuł się urażony
nie winie piłkarzy ale zarząd po głebszym przemyśleniu całej sprawy
puma_84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do puma_84
Znajdź inne posty napisane przez puma_84