|
Pilkarsko bylismy gorsi ale sytuacji klarownych to my chyba stworzylismy wiecej. Na pocieszenie zostaje nam ladna bramka Brozka bo dla Spurs to jakis farfocel wpadl niewiem jak.
Podsumowujac edycja pucharow 2008 udana. Fajni rywale, emocjonujace mecze, honorowe porazki. Na wiecej nas nie bylo stac. Nie z takim zaangazowaniem Cupiala ale to juz temat rzeka. To co osiegnelismy to i tak fenomen. Zazwyczaj polityka ciaglych wysprzedazy nie prowadzi do ncizego dobrego, a my wciaz trzymamy pewien poziom. Skorza wycisnal wszystko z tej druzyny. Gramy 2 defensywnymi pomocnikami, skrzydlowych brak, a i tak potrafilismy rozgromic Beitar, ograc Barcelone i napedzic stracha Angolom. Brawo Maciej Skorza !!
|