Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4090
Stary 02.10.2008, 18:06
Tottenham miał 2 sytuacje na cały mecz, a my z 3 razy wiecej. Mimo wszystko - jak to polskie zespoły, tracimy głupie bramki. Tyle. Szkoda Jirsaka.

Odpowiedz cytując